Published On: 20 Shtator, 2016

Banorët e Kovragës e vënë në “siklet” Thaçin, kështu e priten në “Ditën e Mollës” (Foto)

Shoqata “Pema” nga fshati Kovragë i komunës së Istogut, organizoi manifestimin tradicional të ditës së vjeljes së mollës çdo vit.

Këtë vit, i pranishëm ishte dhe presidenti Thaçi i cili tha se do të vazhdojë përkrahjen për pemëtarët.

Por, siç duket pemëtarët e Istogut vendosën që Presidentin e Kosovës sivjet ta presin me disa pankarta, të cilat shprehnin dëshpërimin e tyre me udhëheqësit e shtetit.
14374780-10211166456423745-1400274786-o-768x432

14408288-10154121120278541-1295060865-o-768x432

14408814-10154121124933541-107664548-n

14429349-10154121120328541-1554768618-n-169x300

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...