Published On: 7 Gusht, 2016

Banorët e Hasanbegut e përzënë kryetarin e Shkupit nga vendet e vërshuara (Video)

Kryetari i Bashkisë së Shkupit është dëbuar nga lagjja të cilën ai e kishte zgjedhur për ta vizituar pas vërshimeve që morën jetën e 21 personave dhe shkaktuan dëme të mëdha materiale, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Banorët e lagjes shihen shumë të revoltuar dhe të indinjuar me mos veprimin në kohë të kryetarit të Shkupit Koce Trajanovski./Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...