Published On: 31 Janar, 2016

Banega në Inter? Ja çfarë thotë Mancini (Video)

  • Roberto Mancini nuk i ka mohuar spekulimet se Ever Benega do të transferohet në Itali sezonin e ardhshëm.

Mesfushori i Sevillas, Ever Benega, do të jetë lojtari i lirë nga qershori i këtij viti dhe mediat janë duke spekuluar për të ardhmen e tij që duket të jetë në Serie A te Interi.

Një transferim të mundshëm të Banegas në San Siro nuk e ka mohuar as trajneri i Interit, Roberto Mancini, i cili e ka lavdëruar 27 vjeçarin argjentinas.

“Ever Benga është lojtar i shkëlqyer, i cili do të jetë i lirë në qershor të këtij viti, Por tani për tani ai është pjesë e Sevillas”, është përgjigjur Mancini kur është pyetur për argjentinasin. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...