Published On: 29 Shkurt, 2016

Banega mohon kalimin në Inter

  • Mesfushori i Sevillas, Ever Banega, ka hedhur poshtë pohim që ishin shkruar më herët në Facebook në lidhje me Interin.

Lojtari pritej të bashkohej me Nerazzurrët në fund të këtij sezoni si transferim i lirë.

Një koment i lojtarit  që mendohej se vinte nga Facebook-u i tij, se ai do të bashkohet me Interin është mohuar nga lojtari.

Banega e sqaroi këtë përmes një mesazhi në ‘Twitter’.

“Përshëndetje të gjithëve. Dua tua bëjë me dije për shkrimin kinse në facebook-un tim. Ato komentet janë totalisht false”.

“Unë kam një llogari dhe ato janë në Twitter dhe Instagram”, ka shkuar mesfushori.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...