Published On: 30 Maj, 2017

Banda e vajzave përdhunon 23-vjeçarin

Një 23-vjeçar u gjet gjysmë i zhveshur dhe i traumatizuar në një fushë në periferi të qytetit të Pretorias në Afrikën e Jugut.

Pasi u mor në pyetje nga policia vendase u mësua se i riu ishte viktimë e një ngjarjeje të pazakontë.

Ai rrëfeu se ishte marrë peng nga një grup prej tre vajzash dhe për tre ditë me radhë ishte përdhunuar prej tyre.

“Më jepnin pije energjike dhe më pas më përdhunon vazhdimisht”, thuhet në dëshminë e tij.

Policia afrikano-jugore thotë se deri më tani ka zbardhur se i riu ka qenë duke udhëtuar me të njëjtën taksi me abuzueset e tej deri në momentin kur njëra prej tyre i ka injektuar në trup një substancë që më pas i ka shkaktuar humbjen e ndjenjave./TCh

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...