Published On: 26 Janar, 2016

Balotelli mund të rikthehet në Premierligë

  • Mario Balotelli ka gjasa të rikthehet në Premierligë gjatë këtij dimri

Sulmuesi kontrovers, Mario Balotelli mund të largohet nga Milani gjatë këtij mini-afati kalimtar të janarit.

Rossonerët janë duke menduar seriozisht që ta ndërpresin marrëveshjen e huazimit me Liverpoolin për italiani.

Sipas Calciomercato.com Mario Balotelli ka gjasa të rikthehet në Premierligë, ku interesim për të kanë shfaqur West Brom dhe West Ham.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...