Published On: 9 Qershor, 2016

Balla: Do ma lesh një herë? Kaubojsi: Nuk jam Rama (FOTO)

Seanca parlamentare si çdo të enjte mbledh bashkë deputetët për të votuar kështu nismat ligjore por edhe për të qenë më afër njëri tjetrit.

Kështu ka ndodhur edhe sot, ku përveçse ka rënë në sy eleganca e deputeteve femra, nuk kanë munguar as takimet miqësore mes deputetëve .

I veçantë nga takimet mund të konsiderohet ai i deputetit Eduard Ndocaj me Taulant Ballën, takim i parë ky pas deklaratës së ‘kaubojsit’ për krijimin e një partie të re. Por siç duket edhe në këtë foto më shumë vëmendjen e Ballës e ka tërhequr vrasja që kishte varur Ndocaj në qafë sesa shqetësimi për largimin e tij nga PS. Gjithsesi veshja dhe prezenca e Ndocajt në Parlament gjithmonë përbën lajme, për mirë apo për keq, kjo mbettë në një gjykim individual.

kaubojskaubojs2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...