Published On: 17 Qershor, 2016

Balaj: Kemi rastin e fundit që të kualifikohemi

Sulmuesi Bekim Balaj ka thënë se që prej ndeshjes së parë ka qenë i gatshëm për të kontribuuar për kombëtaren shqiptare, por ka shtuar se respekton gjithmonë vendimin e trajnerit Gianni De Biasi.

“Kam qenë gati prej ndeshjes së parë për ta dhënë kontributin. Ky është vendim i trajnerit, por e kemi edhe një ndeshje dhe shpresoj që të japim më të mirën në ndeshjen me Rumaninë”, ka thënë Balaj gjatë konferencës për medie.

“Morëm dy humbje të pamerituara. shansi i fundit për të avancuar tutje është Rumania. Do të japim gjithçka për fitore, por na duhet edhe pak fat për shkak se duhet të presim edhe ndeshjet tjera. Besoj në ekip dhe fitore, por nuk do të jetë lehtë për shkak se Rumania ka ekip të mirë”, ka thënë veç të tjerash Balaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...