Published On: 1 Mars, 2016

Bajram Gecajt, i zbulohet një ngjarje dramatike nga jeta e tij!

Zv.Ministrit të Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecajt pak çaste më parë i’u zbulu një ngjarje dramatike për jetën e tij, njofton gazetablic.com

Për ngjarjen e Gecajt, flet tezaku i tij Durim Berisha, i cili duke e përshkruar ngjarjen arsyeton të mos jetë në dijeni për këtë rast, zv.Ministri.

“Rasisht sonte kuptova qe para shume viteve baba Shefqet Berisha e kish pas shpetu Bajram Gecajn. Tezaku besoj qe ka qene i vogel per ta mbajtur mend, mirepo nga nana e tij besoj se e ka degju disahere”, ka thënë Berisha, në një status në rrjetin social Facebook.

Ndërsa, Gecaj është përgjigjur vetëm pak minuta më vonë, i cili kujton ngjarjen në detaje, njofton gazetablic.com

“E vërtetë tezak; isha foshnje atëherë, dhe nëna me ka thënë se rrota e kerrit (të zbrazët) me kishte kaluar mbi trup, por për mrekulli kisha shpëtuar…”, ka thënë Barjam Gecaj.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Kemo thotë:

    Nga rrota e kerrit mundë të shpetosh por kur të shkelë rrota e historise nuk ka shpetim e denon vetveten.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...