Published On: 24 Shkurt, 2016

Bajram Gecaj drejton gishtin drejt Vetëvendosjes për kalljen e veturës së gruas së tij

Bajram Gecaj drejton gishtin drejt Vetëvendosjes për kalljen e veturës së gruas së tij
Zëvendësministri e Pushtetit Lokal Bajram Gecaj në një porponcim për Klan Kosovën flet mbi ngjarjen që sot ka ndodhur me veturën e gruas. Gecaj drejton lëvizjen Vetëvendosje për veprimet sotshme ndaj familjes së tij. Ai gjithahstu tha se ata mua më kanë përcjell ku hy e ku dal deri sa më kanë qëlluar me vezë. Gjithashtu Gecaj nuk përjashtoj teoritë e konspiracionit për atë se mos është SHIK-u mbrapa këtyre veprimeve vetëm për të destabilize situatën në vend. Ai tha se kanë qenë tre persona të cilët së pari kanë thyer gjamat e veturës dhe pastaj e kanë hedh një koktej molotovi mbrenda për ta dhezur veturën nga mbrenda. Menjëherë kanë reaguar organet kompetente për të fikur zjarrin. Vetura është djegur nga mbrenda e tëra dhe që i mbetet organeve të policisë së Koosvës për të gjetur akterët e këtyre verpimeve të këqija për gjithëkë në Koosovë./ Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...