Published On: 9 Gusht, 2016

Bajqinovci: Ja pse po vendosen mjete shpërthyese nëpër institucione e shtëpi!

Gazetari Mefail Bajqinovci ka reaguar pas vendosjes së mjeteve shpërthyese tek shtëpia e kryetarit të Komisionit Shtetëror për Demarkacionin me Malin e Zi, Murat Mehës.Ai në një shënim në Facebook la theksuar se vendosja e këtyre mjeteve shpërthyese në institucione e shtëpi, janë metoda të njohura për zhvendosjen e vëmendjes dhe frikësimit

“Vendosja e mjeteve shpërthyese nëpër institucione dhe shtëpi janë metoda të njohura për zhvendosje të vëmendjes dhe frikësimit.
Fatkeqësisht kjo do të vazhdojë pasi nuk po zbulohen kryesit e veprave terroriste”, ka shkruar ai në Facebook.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...