Published On: 6 Shtator, 2016

Babai nga Fieri denoncon: Më ka ikur vajza nga shtëpia, po ma shfrytëzojnë si prostitutë

Një baba nga Fieri ka denoncuar në polici një vajzë 25vjeçare me pretendimin se i shfrytëzon vajzën për prostitucion.

Babi 48 vjeçar me inicialet Q.SH.ka denoncuar në Polici shtetasen V.K. 25 vjeçe, banuese në Sarandë. Sipas tij, vajza e tij është larguar nga banesa më datë 10 korrik të këtij viti.

Ai thotë se shtetasja në fjalë e mban në banesën e vet dhe e shfrytëzon për prostitucion.

Policia ka nisur menjëherë kërkimet dhe hetimet për rastin në fjalë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...