Published On: 31 Janar, 2016

Babai i therri me thikë dy vajzat

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me krimin e sotëm, ku babai vrau një vajzë dhe vajza tjetër është në gjendje të rëndë për jetën.

Mësohet se Kujtim Ibraj me origjinë nga Puka ishte person me probleme të theksuara me alkoolin.
Vajzat e tij, Esmeralda dhe Elidona janë përpjekur t’i thonë babait se duhet të hiqte dorë nga alkooli.
Duket se babai nuk ka dëgjuar këshillat e vajzave dhe ka kryer edhe sulmin ndaj tyre.
Arsyeja e vrasjes duket se është fakti që Kujtim Ibraj ka patur padurimin për të dëgjuar vajzat, të cilat i kanë thënë ta lërë alkoolin. /Albeu.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...