Published On: 12 Shkurt, 2016

Babai i dy fëmijëve: Mbeta shtatzënë pasi bëra seks gej

Një burrë ishte i bindur se kishte mbetur shtatzënë pasi bëri seks gej. 52-vjeçari u shtrua në spital pasi këmbëngulte se ishte shtatzënë.

Babai i dy fëmijëve nga India u tha mjekëve se kishte dhimbje në bark dhe mund të ndjente beben teksa lëvizte në bark.

Ai u tha mjekëve se kishte pasur disa kontakte homoseksuale, transmeton Mapo.al.

Doktori Suresh Kumar tha se ky ishte rasti i parë kur trajtonte diçka të tillë. “Ai ka qenë homoseksual aktiv në adoleshencë”.

Rezultatet treguan se ai nuk ishte shtatzënë dhe mjekët nisën ta trajtojnë me risperidone.

Pas ndërhyrjes mjekësore dhe terapisë këshillimore, ai e mori veten dhe tani nuk beson më se është shtatzënë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...