Published On: 22 Qershor, 2016

Babai godet aksidentalisht djalin me veturë

Një person ka goditur aksidentalisht djalin e tij me veturë, në oborrin e shtëpisë

Dje në Vushtrri një person duke lëvizur me veturë në oborrin e shtëpisë ka goditur aksidentalisht fëmijën e tij, thuhet në raportin e policisë.

 Me këtë rast viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për shërim në QKUK./21Media
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...