Published On: 22 Prill, 2016

Babai e detyron djalin të bëjë seks me mamanë…

Një person ka dalë përpara gjyqit në Irlandë, i akuzuar për disa krime tronditëse.

Ai akuzohet se ka kërcënuar bashkëshorten e tij se do e flakte në rrugë nëse refuzonte të bënte seks me djalin.

Djali, që tani është 12 vjeç, thotë se babai e ka detyruar të bëjë seks me mamanë që kur ai ishte vetëm 6 vjeç.

I akuzuari po ashtu e ka përdhunuar djalin e tij, duke abuzuar me të seksualisht me një mashë të kuqe të nxehtë.

Ai e bëri këtë pasi kishte parë një film të James Bond.

Teksa përdhunonte djalin, ai i mbante tek koka një armë automatike.

Babai i ka filmuar këto incidente dhe videon ua ka treguar të tjerëve.

Në një rast ai e kyçi djalin në një kuti në County Waterford të Irlandës, pasi kishte parë një film për gorillat në kafaz.

Në total ndaj tij rëndojnë 82 akuza.

Djali, që tani ndodhet nën mbikëqyrjen e kujdesit social, tha se nëna e tij e përdhunonte vetëm nga frika se mos babai e flakte në rrugë.

Ai tha se e do mamanë e tij.

Por në seancat e mëparshme ai kishte deklaruar se mamaja ishte e lumtur që po bënte seks me të dhe e kishte kërcënuar të mos tregonte.

Gjyqi vazhdon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...