Published On: 17 Janar, 2016

Azem Syla viziton Adem Demaçin në QKUK (Foto)

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Azem Syla,e ka vizituar në QKUK, ish të burgosurin politik dhe veprimtarin e Çështjes Kombëtare, Adem Demaçin.

Është raportuar se Adem Demaçi nuk është në gjendje të mirë shendëtsore dhe po merr trajtimet e nevojshme në Qendrën Klinike Universitare.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...