Published On: 30 Prill, 2016

Azem Syla transferohet në burgun e sigurisë së lartë në Dyz (Video)

Burime të Indeksonline marrin vesh që ish deputeti i PDK-së është dërguar në burgun e sigurisë së lartë në Dyz të Podujevës.

Pas caktimit të masës së paraburgimit prej 30 ditësh ai është transferuar në këtë burg të sigurisë së lartë.

Kujtojmë se Gjykata Themelore në Prishtinë sot i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditë ish-deputetit Syla.

Ai akuzohet për tri vepra të rënda penale: Krim të organizuar, pastrim parash dhe keqpërdorim të pozitës zyrtare./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...