Published On: 30 Prill, 2016

Azem Syla transferohet në burgun e Prishtinës (Video/Foto)

Disa burime kanë bërë të ditur se ish-deputeti i PDK-së Azem Syla sapo është transferuar në burgun e Prishtinës.

Kujtojmë se Gjykata Themelore në Prishtinë sot i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditë ish-deputetit Syla.

Ai akuzohet për tri vepra të rënda penale: Krim të organizuar, pastrim parash dhe keqpërdorim të pozitës zyrtare.

Indeksonline i’u sjell pamje nga transferimi i Azem Sylës nga njësitet speciale të EULEX-it./Indeksonline/

Image

 

Image
Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...