Published On: 6 Shtator, 2016

Azem Syla nesër prapë para Gjykatës!

Njëri nga njerëzit më të fuqishëm në Kosovë, Azem Syla nesër sërish do të dalë para gjykatës.

Lajmin e ka bërë të ditur avokati i tij, Tom Gashi në një shënim në Facebook, raporton Gazeta Blic.

 Sipas Gashit, “Daja” më nuk do të shkoj në Pallatin e Drejtësisë me përcjellje të Policisë së EULEX-it.
Shënimi i plotë:

Neser me 07.09.2016 ne pallatin e ”drejtesis” ne ora 9 e 30 vazhdon seanca e hetuesis se veqant ne rastin e z.Azem SYLA dhe te tjereve , pas lirimit nga paraburgimi me ne fund Daja nuk do te vije me percjlellje te policis se eulexit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...