Published On: 29 Prill, 2016

Azem Syla në pallatin e drejtësisë, si i dyshuar për krime (Video)

  • Azem Syla tashmë ndodhet si i dyshuar për krime në Pallatin e Drejtësisë, dhe pritet të dalë para Gjykatës për t’ju caktuar masat e ndëshkimit ndaj tij.

Tashmë është konfirmuar se Prokuroria ka kërkuar që ndaj tij të shqiptohet masa e paraburgimit prej 30 ditësh.

 Nga azemi

Azem Syla ne Pallatin e Drejtesise

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...