Published On: 24 Shtator, 2016

Azem Syla e vazhdon burgun në spital! Si Selimi, Lushtaku e Sabit Geci me shokë

Ish deputeti i nga radhët e PDK-së, Azem Syla, i cili që nga e premtja u shpall i paraburgosur për të tretën herë, nuk është dërguar në burg.

Ai ndodhet në njësinë koronare në QKUK.

Avokati i tij, Tomë Gashi ka konfirmuar për Klan Kosovën se Syla ka disa ditë që ndodhet në spital, dhe kjo nuk lidhet me rastin e hapur ndaj tij në gjykatë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...