Published On: 13 Janar, 2016

Avokati i “El Chapo”: Sean Penn duhet të dëshmojë rreth intervistes me ‘lordin’ e drogës

Avokati i Joaquin Guzman, i njohur ndryshe si ‘El Chapo’ ka deklaruar se aktori Sean Penn duhet të dëshmojë para gjykatës në lidhje me intervisten e botuar në ‘Rolling Stone’.

Sipas avokatit Sean Penn duhet të dëshmojë, sepse ai supozon se meksikani ‘El Chapo’ nuk ka deklaruar asnjëherë që është trafikanti më i madh i drogës në botë, transmeton Gazeta Blic.
Në intervisten e botuar në ‘Rolling Stone’, Penn ka shkruar se ‘El Chapo’ është trafikanti më i madh i heroinës, metamfetaminës, kokainës dhe marijuanës, ndërsa avokati i ‘El Chapo’ pretendon fjalët e shkruara në artikull nuk janë thënë nga ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...