Published On: 27 Prill, 2016

Avokati i Azem Sylës nuk di gjë për urdhërarrestin

Avokati i Azem Sylës Tomë Gashi thotë nuk ka asnjë informacion lidhur me urdhërarrestin ndaj Azem Sylës. Aktualisht EULEX dhe PK janë duyke bastisur zyrat e avokatit Nuhi Uka.

/ Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...