Published On: 2 Mars, 2016

Avokati i Agim Bahtirit, LDK-ja dhe PDK-ja ia kurdisën aktakuzën

Mahmut Halimi, avokat i Agim Bahtirit, ka folur për deklaratën e Bahtirit që të bëj vetëvrasje dhe për dyshimet e tij se kush ia ka kurdisur të gjithë këtë rast.

Ai ka thënë se Bahtiri ka kapital të madh dhe shumë parimor, sa që mund të garantojë edhe me jetën e tij, kështu që nuk ka nevojë që ta ndrytë kapitalin e tij, transmeton Koha.net.
“Kur e ka përdorur atë shprehje ka qenë në gjendje të rëndë, sepse nuk është lehtë për një njeri që ka bagazh të një biznismeni se çfare është ai, të rëndohet me një akuzë të tillë, që nuk është fer”, ka thënë Halimi në “Interaktiv” të KTV-së.
Dyshimet e tij qëndrojnë tek subjektet opozitare, që sipas tij, “Agim Bahtiri është therr në sy për ata, dyshimet janë në LDK dhe PDK.”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...