Published On: 28 Prill, 2016

Avokati Gashi: Azem Syla as sot nuk do të vijë në Kosovë

Deputetii Kuvendi të Kosovës, Azem Syla duket se nuk do të vijë as sot në Kosovës, ndonëse kjo është premtuar nga vet Syla në një njoftim të dërguar dje për media. Se Syla nuk do të kthehet e thotë avokati i tij, Tomë Gashi. Ai kë thënë për Express se nga dje nuk ka folur fare më klientin e tij.

“ Nga dje unë nuk kam komunikuar fare me deputetin Syla. Ai ka thënë dje se do të kthehet në Kosovë, por që deri tani nuk është kthyer”, ka thënë Gashi.

Ai ka treguar se për sot orari zyrtar i punës ka përfunduar dhe Syla nuk mund t’i dorëzohet askujt, edhe nëse ai do.

“ Për sot ka përfunduar çdo gjë”, ka thënë ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...