Published On: 23 Janar, 2016

Aventurieri danez zbulon bukuritë e Malit Sharr të Tetovës (VIDEO)

Mads Toubkal është një udhëtar danez dhe aventurier, i cili drejton projektin për aventurë Montem, në të cilën lë gjurmë në kërkimet e tija malore.

Në kanalin e tij në Youtube, ai ka publikuar pamje interesante të udhëtimeve të tij, të cilat deri tani, në mesin e vendeve të tjera, ai shfaqet në malet Atlas ne Marok dhe Gjeorgji., transmeton TetovaSot.

Në episodin e ardhshëm të përshtypjeve të njëpasnjëshme vjen edhe mali jonë i famshëm, Mali Sharr mbi Tetovë.

Teksa do të presim xhirimet e plota, për të cilat Tolstrup i ka njoftuar për në shkurt, shihni trailerin e bukurisë së Kodrës së Diellit./TetovaSot/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...