Published On: 24 Gusht, 2017

Avdullah Hoti: Institucionet po bllokohen nga karrierizmi i Kadri Veselit dhe Ramush Haradinajt

 

Avdullah Hoti ka kërkuar që të mos thirren më seance pa gjetur zgjidhje politike, dhe se grupimet politike në Kuvend duhet ti kthehen tryezës së thirrur nga LDK-ja. Ai tha se të vetmit fajtor për këtë dështim janë dy emra, të cilët me çdo kusht duan të vijnë në krye të institucioneve, Kadri Veseli kryetar Kuvendi dhe Ramush Haradinaj kryeministër. Hoti tha se këta janë bllokues. SHQIPTARI.eu

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...