Published On: 15 Gusht, 2016

Avdijaj i mëson lojtarët e Shalkes të festojnë me shqiponjë

Sulmuesi i kosovar, Donis Avdijaj ka bërë një gjest të madh në stërvitjen e Schalkes

Donis Avdijaj, i cili po e pret një ftesë nga Kombëtarja shqiptare, u ka mësuar shokëve të  skuadrës, Schalkes,  si të bëjnë “shqiponjën” nëse shënojnë gola.

Avdijaj është fotografuar duke mësuar Brel Embolo, Maksim Tshupo-Moting dhe Bernard Tekpetei se s’i të festohet. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...