Published On: 18 Prill, 2016

Autosalloni i veturave të Pal Lekës. Ja çmimi i veturave që kushtojnë 292 mijë euro!

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Pal Lekaj duket se zotëron një pasuri të madhe të parave, njofton gazetablic.com

Sipas deklarimit të fundit të pasurisë në vitin e kaluar, Lekaj në pronësi të përbashkët thotë se i posedon 13 vetura, vlera e të cilave në total është 292 mijë euro.

 Tipet e veturave të cilat janë të deklaruar nga deputeti:
  • Golf 5 (5 copë)
  • Mercedes (2 copë)
  • BMW (4 copë)
  • Makina të pa emruara (2 copë)

Ndërsa të hyrat vjetore që për burim kanë Kuvendin e Kosovës dhe të deklaraura si të vetme nga  ai në Agjensinë Kundër Korrupsionit, kapin vlerën prej 7,110 euro.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ja-fabrika-gjigante-e-familjes-se-rexhep-selimit-video/

http://www.shqiptari.eu/sa-para-pagoi-per-avokate-fatmir-limaj-dhe-cila-eshte-pasuria-e-tij-video/

http://www.shqiptari.eu/ja-cfare-biznesi-ka-kryetari-aktual-i-parlamentit-kadri-veseli/

http://www.shqiptari.eu/sylejman-selimi-pasurohet-me-miliona-euro-nga-gurethyesi-video/

http://www.shqiptari.eu/e-bija-e-komandantit-o-ali-ahmeti-ti-sje-asgje-pos-udbash-e-gjyshi-yt-e-arrestonte-hasan-prishtinen/

 

Untitled design (10)Untitled design (8)Untitled design (9)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...