Published On: 8 Janar, 2016

Autobusi përplas një veturë në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë

  • Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rënde trafiku ku janë përplasur një veturë dhe një autobus në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë.

Sipas burimeve të Portali Arbresh, autobusi ka dal në traken e kundër të rrugës me ç’rast ka goditur edhe veturën.

Raportohet për disa persona të lënduar por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Në vendin e ngjarjes ka dal edhe Policia e Kosovës./Arbresh

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...