Published On: 23 Gusht, 2016
Bota |

Autobombë në Tajlandë, një i vdekur 29 të plagosur (Foto)

Një autobombë ka shpërthyer pranë një resorti turistik në Tajlandë, duke lënë të vdekur një person dhe 29 të tjerë të plagosur, raporton Daily Mail.

Shpërthimi ka ndodhur jashtë një hoteli në provincën Pattani, një zonë e njohur për turistët Perëndimorë, transmeton Telegrafi.

Disa fotografi të publikuara në ueb-faqe të ndryshme në internet, shfaqin mbetjet e ndërtesës së kapluar nga zjarri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...