Published On: 16 Tetor, 2016

Aurela Gaçe feston 42 vjetorin, ja urimi special që i bën vetes

Këtë fakt e ka bërë të njohur vetë këngëtarja në rrjetet sociale, teksa ka vendosur të ndajë me ndjekësit edhe ndjesitë që i ka dhënë kjo ditë, me karakterin e fortë dhe humorin që nuk i mungon. Edhe pse mbush 42 Aurela ndjehet 21, plot energji dhe pozitivitet.

“UOOOO UOOOO MOTRAAAAA , PO VAJTE 42 KOKRRA MOJ LUMADHE EDHE NUK NXURE O TU BEFSHA….. EC PERPARA TE CAFSHA BALLIN

OK SOT 42 VJEC . KETE MA KUJTON VETEM PASAPORTA SE NE MENDJE E NE SHPIRT JAM 21 ME EKSPERIENCEN E NJE 42 VJECAREJE E ETUR TE JETOJ CDO SEKONDE TE JETES ME ENERGJI POZITIVE”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...