Published On: 15 Shkurt, 2016

Atletico Madrid dëshiron Matan

  • Atletico Madridi pritet t’i fillojë bisedimet me Manchester Unitedin për transferimin e Juan Matas.

Sipas Fichajes.net, Los Rojiblancos duan që mesfushori spanjoll të luajë në Madrid nga sezoni i ardhshëm.

Diego Simeone ka bërë një listë të lojtarëve që planifikon t’i transferojë gjatë verës dhe një prej tyre është edhe ish-futbollisti i Chelseat.

Drejtuesit e Atleticos besojnë se do të arrijnë marrëveshje me Djajtë e Kuq për kthimin e lojtarit në La Liga.

Mata në Spanjë ka luajtur edhe me Real Madrid B dhe Valencia.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...