Published On: 5 Qershor, 2016

Atlas Antik “Iliria e vjetër dhe pushtimet bullgare”, askund Serbia

Atlas Antik “Iliria e vjetër dhe pushtimet bullgare”, askund Serbia. Ç. Ndreu

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Fehmi thotë:

  Aka. Te verteta. Ne keto postime

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Mitro thotë:

  A ben me na tregu pse te ju shkruhet:portalu shqiptari ?
  E Jo portali shqiptar

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(2)
 3. mentor gashi thotë:

  Kjo prap do kthehet nje dit se seni I huaj nukbahet I yti

  Përgjigjiuni
  Pelqej(14) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...