Published On: 4 Korrik, 2016

Atë që nuk e bëri as turku, greku, italiani e as Enver Hoxha e bëri Rama

Dritan Hila dikur në kabinetin e tij si Zv.Ministër i Mbrojtjes dhe larguar me vullentin e tij, sot një kundërshtar i qartë i politikave të Ramës. Dritan Hila, i cili pas një udhëtimi në Vlorë, ku me sa duket si shumë qytetarë është përballur me lungomaren dhe trafikun e dendur, sjell këtë postim ne rrjetin social te Facebook:

“Duke pare Lungomaren e cila nuk kishte asnje arsye te behej kaq e ngushte, them se ideja e Rames ka qene ti verë vlonjatet në rresht per një. Dmth, siç i thone vlonjatet vete “ti fuse ne shtrungë”. Si bagetia.
Ate qe nuk e beri turku, greku, italiani e Berisha; krahina ku edhe vete Enver Hoxha tregohej i kujdesshem mos t’i vinte briret majë më majë, ja doli Rama, djali i bregut. Bravo levendi”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...