Published On: 23 Shkurt, 2016

“Ata do të bëjnë magji në Londër”

  • Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique, thotë se treshja sulmuese Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar, e njohur si MSN, do të bëjnë magji të martën në ndeshjen e parë të 1/8-ës së finales në Ligën e Kampionëve ndaj Arsenalit.

“U them ‘abracadabra’ dhe magjia bëhet, këtë do e bëj”, ka thënë Luis Enrique në një konferencë për media të hënën në Londër.

“Të jem i sinqertë, gjithmonë punoj shumë, por është e lehtë me ta sepse në disa situata në lojë, ju nuk keni nevojë të shpresoni asgjë, sepse ata tashmë e bëjnë atë”.

Barcelona është në superformë dhe ka realizuar 32 ndeshje rresht pa humbje këtë sezon.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...