Published On: 31 Maj, 2016

Astrit Haraqija ka një përgjigje për Baton Haxhiun!

Pas deklaratave që sot Baton Haxhiu i ka dhënë në lidhje me kundërshtimin e asamblistëve të LDK-së dhe PDK-së për mos ndarjen e një truali për ndërtimin e Ambasadës së Shqipërisë në Prishtinë. Haraqija përmes një shënimi në Facebook ka thënë se pas këtij reagimi të Haxhiut, kanë filluar t’i pëlqejnë asamblistët e LDK-së.

Shënimi i plotë:

Të fala Susllovit (Batonit)
Hahahaha, po e shohë që Batoni koka merzit për tokën e LDK-së, (prona e ndarë për LDK-në) të cilën duan t’ja ndajnë amabasadës së Shqipëris!

Po ndihem mirë dhe po me pelqejinë asanbleistët e LDK-së, a nuk u gjetë askund tjetër tokë në Prishtinë , veq kjo koka mbet a….?!

Shpendin dhe Batoni (susllovi), nuk fajë që Folin! Ne vet i kemi fajet, që deri më tani nuk e ndërtuam at shtëpi që nga viti 2007!
Baton ( susllov), uroi të gjejm edhe dikend në Shqiperi, që do jetë mbrojtës ….!

Nese per k’so takime të qeverisë që pritet të mbahet në Qershor po mbanë dertë, ateherë për mua pak rendësi,
Thujë Kryeministrit yt (Edvinit )cili po e zgjedhë kryetarin e Amerikes dhe po proven me ndal Anglin me dalë prej Europes ! Të lutem, thuaju më 3 qeshor ta shpallë Bashkimin e Trojeve….!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...