Published On: 25 Gusht, 2016

Assange: Kemi dokumente të reja mbi Hillary Clinton, i nxjerrim para zgjedhjeve

Themeluesi i ‘Wikileaks’, Julian Assange ndërhyn sërish në fushatën zgjedhore amerikane.

“Të tjera dokumente mbi Hillary Clinton do të publikohen përpara zgjedhjeve të 8 nëntorit dhe mund të kenë efekt të rëndësishëm në rezultatet e votimit”- u shpreh Julian Assange për “Fox”.

Themeluesi i ‘Wikileaks’ deklaroi se skuadra e tij po punon shumë, sepse ka në dorë shumë materiale dhe duhet të vlerësojë dokumentet.

“Bëhet fjalë për lloje të ndryshme dokumentesh që vijnë nga institucione të ndryshme të lidhura me fushatën elektorale. Kemi zbuluar gjëra interesante, të papritura, madje edhe qesharake”- deklaroi Assange.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...