Published On: 20 Korrik, 2016

Asnjëherë mos i gjuani farat e shalqirit, me to i shpëtoni veshkat

  • Mblidhini të gjitha farat që keni në shtëpi pasi të hani bostan. Ato ju duhen për çaj i cili do jetë shpëtimi i veshkave tuaja.

Për të përgatitur atë  ju keni nevojë për një lugë gjelle fara të cilat së pari duhet t’i prisni ose t’i bluani imët. Hidh masën në një gjysmë litër ujë të vluar dhe leje çajin të ftohtë. Pasi të jetë i vakët pikeni atë  Pastaj tendosje dhe pini menjëherë. Përsëriteni këtë veprim të paktën tre herë në javë , për disa kohë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...