Published On: 29 Mars, 2016

Ashley ‘shpërthen’ me fotot nudo, burri i saj i mbulon gjoksin (Foto 16+)

Modelja e famshme për linjat e saj trupore të bëshme, Ashley Graham, do të jetë në kopertinën e Maxim për muajin prill. Por jo vetëm kaq… ajo do të jetë e zhveshur në pjesën e sipërme.

28-vjeçarja nga Nebraska nuk ka të veshur asgjë, por mbulon gjoksin me një këmishë të bardhë.

Ashley ka postuar të hënën në profilin e saj në Instagram fotografi nga seti, të realizuaar nga Gilles Bensimon, përfshirë dhe një imazh të bashkëshortit të saj, Justin Ervin, pranë saj duke ia mbuluar gjoksin modeles me duar.

“Kur bashkëshorti tregon se po punon…”, ka shkruar ajo pranë fotografisë provokative. /TCH/

ash1a

  
ash1

  
ash3
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...