Published On: 27 Mars, 2016

Asambleisti i PDK-së: Në Drenas u aktivizuan “njerëzit e natës”

  • Asambleisti i Komunës së Drenasit Xhavit Drenori, ka reaguar pas një incidenti i cili i ka ndodhur mbrëmë një nga bashkëpuntorëve të tij. Drenori thotë se në orët e mbrëmjes së djeshme i është sulmuar një bashkëpunëtorët e tij.

Sipas këtij asambleisti, sulmi është kryer jo në adresen e duhur, andaj ai bën thirrje publikisht se adresa e vërtetë është vetë ai.

“UNË JAM ADRESA E VËRTETË o ju banditë, ÇDO DITË MË GJENI NË DRENAS – EJANI!”, shkruan Drenori.

Ky është reagimi i Drenorit: Mbrëmë u aktivizuan “njerëzit e natës” dhe pas darkës në rrugë për në shtëpi e sulmuan fizikisht njërin nga bashkëpunëtorët e mi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...