Published On: 26 Shkurt, 2016

As Shaip Muja nuk do të jetë në seancën për zgjedhjen e Thaçit!

Pos disa deputetëve të LDK-së, në seancën e sotme për zgjedhjen e Hashim Thaçit president, nuk do të jetë as njëri nga deputetët e PDK-së. Bëhet fjalë për Shaip Mujën.

Burime të Gazetës Blic brenda PDK-së kanë thënë se ai nuk gjendet fare në Kosovë.

Ndërkohë në seancë nuk do të marrin edhe pesë deputetë tjerë e ata janë: Vjosa Osmani, Shpetim Bulliqi, Adem Salihaj, Hatim Baxhaku dhe Gzim Kelmendi./ Gazeta Blic

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...