Published On: 21 Janar, 2016

Arta Tahiri tregon arsyen se pse iku nga VV-ja dhe shkoi në LDK

Ish -Asamleistja e Vetëvendosjes në Ferizaj Arta Tahiri ka treguar arsyet se pse la këtë parti dhe shkoi në LDK.
Ajo në emisionin Jeta në Komuna ka thënë se Vetëvendosje ka ngufatje politike dhe nuk ka mundur të vazhdoi në këtë subjekt politik.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...