Published On: 24 Korrik, 2016

Arshavin shënon golin më të bukur në karrierë, po bëhet hit në rrjet

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Andrey Arshavin, ka treguar se ende di të shënon gola të bukur.

35-vjeçari ka shënuar sot një nga golat më të bukur në karrierën e tij, e gjitha kjo në fitoren e skuadrës së tij, Kairat, ndaj Taraz me rezultat 3-1 Premier Ligën e Kazakistanit.

Ky gol ka filluar të qarkullojë në masë në rrjetet sociale dhe me këtë rast tifozët kanë kujtuar ditët e arta të sulmuesit rus në futbollin evropian.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...