Published On: 13 Gusht, 2017

Arsenali heq dorë nga ylli i Monacos (Foto)

Arsenali ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit të Monacos, Thomas Lemarit

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Arsenali i ka hequr dorë nga transferimi i yllit të Monacos, Thomas Lemar.

Arsen Wenger nuk dëshiron që ta transferoj Lemarin, pasi është i bindur se do të mbajë në skuadër Mesut Ozilin dhe Alexis Sanchezin, përcjell Express.

Ozil do të mbetet në Emirates, derisa Sanchez ende është në dyshim, pasi po kërkohet nga Paris Saint-Germain dhe Manchester City. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...