Published On: 18 Dhjetor, 2015

Arsenali bën prioritet sulmuesin dështak të Unitedit

Javier Hernandez Chichario është prioriteti kryesor i Arsenalit.

Arsenal është në kërkim të një sulmuesi dhe prioritet për ta është sulmuesi i Bayer Leverkusenit, Chicharito.

Chicharito është duke shkëlqyer në Leverkusen këtë edicion, ku ka shënuar 15 gola.

Arsenal e dëshiron meksikanin qysh në janar, por problem mbetet edhe interesimi i shumë skuadrave të Serie A.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...