Published On: 30 Mars, 2016

Arsenal transferon yllin e Ukrainës

  • Arsenali është afër nënshkrimit me sulmuesin e Dynamo Kievit, Andriy Yarmolenko

Arsen Wenger, menaxheri i Arsenalit, është afër ta siguroj përforcimin e parë për sezonin e ri.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mirror, ekipi nga Emirates është afër nënshkrimit me sulmuesin e Dynamo Kievit dhe Ukrainës,  Andriy Yarmolenko.

Klubi nga Premierliga pritet t’i ofroj skuadrës ukrainase 25 milion fonte (31 milion euro) për kartonin e reprezentuesit të Ukrainës. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...