Published On: 12 Gusht, 2016

Arsenal kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Arsenal është duke u interesuar edhe për mbrojtësin e Barcelonës, Jeremy Mathieu

Skuadra angleze, Arsenal tashmë ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Valencias, Shkodran Mustafin, për të cilin do të paguaj 35 milionë euro.

Por, ai nuk do të jetë mbrojtësi i vetëm që dëshiron trajneri Arsene Wenger, i cili është vënë edhe pas mbrojtësit të Barcelonës, Jeremy Mathieu.

Transferimi i francezit nuk pritet të jetë i vështirë, pasi ai nuk ka vend në formacionin e Barcelonës, ndërsa në Arsenal janë mundësitë më të mëdha, pasi Mertesacker, Koscielny dhe Gabriel janë të lënduar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...