Published On: 28 Shtator, 2016

Arsenal 2-0 Basel: Mustafi fantastik, por jo dhe vëllezërit Xhaka (Foto)

Arsenali fitoi ndaj Baselit falë dy golave nga Theo Walcott.

Anësori anglez ishte ‘Lojtari i ndeshjes’, por edhe shqiptari Shkodran Mustafi ishte në mesin e më të mirëve.

Më poshtë keni notat e lojtarëve nga të dy ekipet. /Telegrafi/

Mustafi u vlerësua me notën 8.2, kurse Xhaka me notën 6.9

Taulanti ishte një ndër lojtarët me notën më të dobët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...